Kontakta oss

Har du frågor, idéer eller undrar vad en mobil hemsida kostar? Tveka inte att ta kontakt med oss så hjälper vi er.

Offertförfrågningar eller kontakt

Jakob Pernvik - VD
E-post: jakob.pernvik@mobilwebb.com
Telefon: +46 (0)706 05 59 63

Sälj Södra Sverige

Daniel Hennermark
- Key Account Manager
E-post: daniel.hennermark@mobilwebb.com
Telefon: +46 (0)733 24 57 12

Karl - Martin Fohlin- Key Account Manager
E-post: karl-martin.fohlin@mobilwebb.com
Telefon: +46 (0)76 7740137

Produktion

Christian Lechner - Designer
E-post: christian.lechner@triggerfish.se

Andreas Holmberg - Teknisk projektledare
E-post: andreas.holmberg@mobilwebb.com

Mikael Mälarström - Teknisk support
E-post: support@mobilwebb.com

Nepal/Kathmandu

Björn Söderberg - Teknisk chef
E-post: bjorn.soderberg@mobilwebb.com

Kontor
Katarinavägen 19, 116 45 Stockholm
Support: support@mobilwebb.com
Telefon: +46 8 525 036 10